Skip to content Skip to footer

Вакансія: Gross Sales Development Consultant, 30 000 50 000 Грн, Компанія Scaleuphero, Робота Дистанційно

Ми — українська агенція Digital маркетингу Inweb. Шукаємо менеджера з первинної комунікації з клієнтами та чекаємо на твій відгук. Ніколи не пропускайте сповіщення про вакансії з новим додатком LinkedIn для Windows. Опишіть свій досвід і навички — це підвищить ваші шанси одержати роботу мрії. Натискаючи «Продовжити», ви приймаєте Угоду про користування LinkedIn, Політику конфіденційності та Політику щодо файлів cookie. Проте є інші хороші вакансії, які можуть вам підійти.

sales development representative робота

Вакансія була видалена або прихована роботодавцем. Наші системи виявили незвичайну активність sales development representative у вашій комп’ютерній мережі. Сторінка перевіряє, чи це ви надсилаєте запити, а не робот.

На Жаль, Вакансію Не Знайдено

Продовжуючи, ви приймаєте правила сайту та політику конфіденційності. Щоб зберегти вакансію, треба увійти або зареєструватися. Наші розсилки вже обігнали за ефективністю середній ринок у 2−3 рази.

Будемо раді бачити тебе в компанії, яка працює на ринку протягом 12 років і успішно подолала всі випробування та кризи. Тут ти зможеш отримати професійний розвиток. У нас панує дружня атмосфера, де взаємодопомога — це наша гордість. Ми віримо, що з ростом компанії https://wizardsdev.com/ не втратили тепла і близькості, що допомагають нам всім працювати разом на досягнення спільних цілей. Нам потрібен той, хто шукає саме рішення, а не проблеми — і буде готовий розібратися у глибинному розумінні цілей, вимог та очікувань наших клієнтів.

Gross Sales Business Development Manager

Щодня ми можемо надсилати вам схожі вакансії на ел. Пошту. Повна зайнятість, неповна зайнятість.

  • Шукаємо менеджера з первинної комунікації з клієнтами та чекаємо на твій відгук.
  • Ми — українська агенція Digital маркетингу Inweb.
  • Пошту.
  • Заповнення брифу з клієнтом.

Також готові взяти студента. Досвід роботи від 1 року. Вища освіта. У вас вже є обліковий запис. Будь ласка, введіть пароль, щоб увійти.

На Дистанційній Роботі

Обробки inbound лідів. Кваліфікації та скорінг inbound лідів (визначення цільових звернень). Виявлення потреб у цільових лідів. Попередньої консультації клієнтів щодо послуг компанії. Заповнення брифу з клієнтом. Передачі клієнта на спеціаліста з підбору рішень (Sales Manager).

Leave a comment

0.0/5